دانشجو.دانشگاه سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دفترچه رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ با پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی فردا پنجشنبه ۲۱ مرداد منتشر می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) موضوع قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مصوب ۱۰ شهریور ۹۲ مجلس شورای اسلامی فردا اعلام می شود.

داوطلبان متقاضی پذیرش اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت نام کرده اند و در جلسه آزمون غایب بوده اند و متقاضیانی که تاکنون در آزمون سراسری ثبت نام نکرده اند می توانند از شنبه تا پنجشنبه ۲۳ تا ۲۸ مرداد در رشته‌های تحصیلی بدون آزمون با پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) ثبت نام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل های مربوط به پذیرش بدون آزمون از روز پنجشنبه ۲۱ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در روزهای اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه کنند.

متقاضیان می توانند نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۱۵۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.