سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  "رضا حضرتی" دانشجوی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز به عنوان یکی از دانشجویان نمونه کشوری انتخاب شد.

دانشگاه تبریز

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، ثبت یک اختراع و ساخت دو دستگاه کاربردی شده، چاپ ۵ مقاله ISI و علمی و پژوهشی، اجرای یک طرح پژوهشی با مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه، حضور در ۳۰ کنگره علمی بین المللی و داخلی و شرکت در ۵ کارگاه آموزشی از جمله سوابق علمی و آموزشی این دانشجوی دانشگاه تبریز است.

در متن لوح سپاسی که به امضای اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری رسیده، آمده است: “دانشجوی ایرانی همواره پیشتاز صحنه آرمان خواهی، دانش پژوهی و نوآوری در جامعه بوده است هر گاه که روح پاک با ذهن و فکری روشن ترکیب گشته و با تحصیل و بصیرت همراه شده، منشاء روشنگری و هدایت جامعه تبدیل شده است. هر زمان که دانشجویان عزیز ما، مزین به نور و ایمان و عمل بوده و در راه کسب آگاهی های بیشتر و توسعه مرزهای دانش اهتمام ورزند منشاء رشد، تحول و شکوفایی در عرصه علم و دانشگاه خواهندگردید.

اینک که در پرتو الطاف الهی، کسب فیض از محضر اساتید گرانمایه تلاش های مجدانه خود به افتخار کسب عنوان دانشجوی نمونه در سال ۹۴ نایل گشته اید اینجانب توفیق بزرگ را به جنابعالی و خانواده معزز تبریک عرض نموده و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) با تدبیر و سخت کوشی مضاعف در مسیر توسعه علمی کشور، تبلور و تجسم عینی امید و توانایی در جامعه ایران اسلامی باشید“.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،  برای انتخاب دانشجوی نمونه کشوری ۲۲۴۸ نفر در سطح کشور در شش گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی، هنر و علوم پزشکی در مقاطع مختلف توسط داوران ارزیابی واقع شدند که در نهایت از وزارت علوم با ۲۵ نفر و دانشگاه‌های جامع ( آزاد اسلامی، فرهنگیان و پیام نور ) با دو نفر که از این جمع ۲۷ نفره ( سه نفر در مقطع کارشناسی، سه نفر در مقطع کارشناسی ارشد، ۲۰ نفر در مقطع دکترای تخصصی و Ph.D  و فقط یک نفر در مقطع دکتری عمومی) و از وزارت بهداشت ۱۳ نفر به عنوان منتخبین کشوری معرفی و در آیینی تجلیل به عمل آمد.