سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس پارک علم و فناوری استان البرز گفت: بخشی از توفیقاتی که پارک علم و فناوری در این سال‌ها کسب کرده را مدیون رسانه‌ها هستیم.

پارک علم و فناوری

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، عطاالله ربانی امروز سه شنبه(۱۹ مرداد) در شورای پارک علم و فناوری که به منظور ارائه گزارش سه ماهه پارک و بررسی پذیرش هشت شرکت دانش بنیان جدید در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد، گفت: پارک علم و فناوری بخشی از توفیقات خود را مدیون رسانه‌هاست.

وی افزود: رسانه‌ها تاکنون در توسعه پارک  علم و فناوری همکاری خوبی داشته و تاثیر مثبتی در این راستا داشته‌اند.

رئیس پارک علم و فناوری البرز از بازدید یک هیات لهستانی از پارک خبر داد و گفت: پارک علم و فناوری یکی از مکان‌هایی است که هیات‌های خارجی علاقه زیادی برای سرمایه گذاری در آن دارند و این بازدید نیز در همین راستا است.

ربانی ادامه داد: امضای یک تفاهم نامه با صدا و سیما مرکز البرز به منظور معرفی شرکت‌های حاضر در پارک علم و فناوری نیز از دیگر دستاوردهای جلسه قبل است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مباحث اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: پارک علم و فناوری البرز تاکنون در تمام جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست استاندار البرز شرکت کرده است.

ربانی در پایان گفت: پارک در یکی از این جلسات برنامه های خود را در راستای اقتصاد مقاومتی را ارائه کرد و به تصویب رساند.