سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – از سوی ستاد توسعه فناوری نانو مبلغ ۱۰ میلیارد ریال حمایت تشویقی به ۹۵۴ محقق فناوری نانو اعطا شد.

دستگاه تولید نانوالیاف ایرانی (الکتروریس)

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در ۱۴ مرداد ماه امسال مبلغ ۱۰ میلیارد ریال حمایت تشویقی به حساب ۹۵۴ محقق فناوری نانو واریز کرد. این واریز مربوط به مقالات تائید شده در دی ماه سال ۱۳۹۴ است. حمایت تشویقی دیگر مدارک تائید شده توسط کمیته علمی داوری ستاد، به تدریج و بر اساس اولویت زمانی تائید، پرداخت خواهد شد.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از سال ۱۳۸۳ تاکنون بر اساس آیین‌نامه‌های حمایت تشویقی به محققان فناوری نانو حمایت تشویقی پرداخت می‌کند. این حمایت با هدف جذب محققان و فعالان دانشگاهی به حوزه فناوری نانو و با دید تشویق و ترغیب آنان و اقدامی برای حمایت تشویقی از فعالیت‌های فناوری نانو در سطح کشور بوده است.

طبق آیین‌نامه، این حمایت تشویقی شامل حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاهی اعم از کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی عمومی، حمایت از مقاله ISI، علمی – پژوهشی و ارائه مقاله در همایش‌های بین‌المللی، حمایت از مجلات علمی- پژوهشی، ISI داخلی در حوزه فناوری نانو، حمایت از پژوهشگر پسادکتری، حمایت از کتاب (تالیف، گردآوری، ترجمه کتب)، حمایت از ماموریت فناورانه و حمایت از برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی می‌شود.