سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون امور دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: در بعضی از خوابگاه‌های غیردولتی و یا بدون مجوز خوابگاه‌داران افرادی غیر از دانشجو را اسکان می‌دهند که این امر غیر قابل قبول است.
علی اکبر کجباف معاون امور دانشجویی دانشگاه اصفهان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: در حال حاضر ۶۶ خوابگاه غیردولتی در اصفهان شناسایی شده‌اند که به دانشجویان اسکان می‌دهند اما از این تعداد به ۲۲ واحد از آن ها مجوز داده شده است.
وی افزود: در حال حاضر خوابگاه های غیردولتی دارای مشکلاتی اعم از خدمات نامناسب برای دانشجویان است که این امر به دلیل بی سلیقگی و نظرات شخصی خوابگاه‌داران ایجاد می‌شود از همین رو عدم آرامش و احساس ناامنی برای دانشجویان از نتایج این بی نظمی‌ها است.
معاون امور دانشجویی دانشگاه اصفهان در ادامه گفت: در بعضی از خوابگاه‌های غیردولتی و یا بدون مجوز دیده شده که خوابگاه‌داران افرادی به غیر از دانشجو را اسکان می‌دهند که این امر غیر قابل قبول است.
کجباف خاطرنشان کرد: براساس تفاهم نامه‌ای که بین پلیس اماکن کشور و صندق رفاه دانشجویی منعقد شده همه خوابگاه‌های غیر دولتی مورد بازرسی قرار گرفته و خوابگاههای فاقد مجوز نیز پلمپ می‌شوند.