عزت الله ضرغامی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: فعالیت در حوزه های علوم انسانی و کاربردی سازی این حوزه کار بسیار سختی و نیازمند برنامه ریزی است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، عزت الله ضرغامی در مراسم افتتاحیه مرکز نوآوری فرهنگی امید در دانشگاه صنعتی شریف گفت: برای فعالیت و کاربردی سازی حوزه هایی مانند علوم انسانی، تبلیغات، رسانه و فرهنگی باید برنامه ریزی های زیادی صورت گیرد چرا که این حوزه ها دارای پیچیدگی های خاصی هستند.

وی افزود: در حوزه های علوم انسانی و مباحث فرهنگی و رسانه نیازمند درک صحیح هستیم تا بر اساس آن رضایتمندی را مشخص کرده و بر اساس رضایتمندی مکانیزم های کاربردی سازی تدوین شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به موضوع مولتی مدیا اشاره کرد و گفت: با توجه به ورود فناوری ها اکنون زمان ارائه اطلاعات از طریق بسته بندی های کوتاه است و افرادی که قصد دارند در حوزه رسانه و فرهنگی فعالیت کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند.

ضرغامی خاطرنشان کرد: با ایجاد مراکز ایده پرور می توانیم زمینه فعالیت جوانان در حوزه های مختلف را فراهم کنیم و مراکز شتاب دهی نوآوری در این زمینه نقش مهمی خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: جای خالی استفاده از نیروهای مستعد و دارای ایده در کشور بسیار خالی است و باید برای این موضوع برنامه ریزی کنیم که راه اندازی مراکزی مانند شتاب دهی فناوری می تواند به این موضوع کمک کند.

ضرغامی تاکید کرد: امروز جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود و من در این جلسه در خصوص راه اندازی مراکز شتاب دهی نوآوری صحبت می کنم تا این مراکز بیشتر از گذشته در کشور شناسانده شوند.