سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج گفت: برای تکمیل پردیس سرآبتاوه بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

پروژه‌ عمرانی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی آل بویه در نشست خبری با بیان این مطلب افزود: با توجه به سفر هیأت دولت به استان در آینده نزدیک یکی از برنامه‌های پیشنهادی ما راه‌اندازی پارک علم و فناوری است.زیرا علی رغم اهمیت پارک‌های علم و فناوری در استانها گفت: کهگیلویه و بویراحمد تنها استان فاقد پارک علم و فناوری است.

آل بویه با اشاره به ضرورت راه‌اندازی پارک علم و فناوری در کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه سفر هیأت دولت به استان را در پیش داریم از برنامه‌های پیشنهادی ما در این سفر راه‌اندازی پارک علم و فناوری است.

وی هم اکنون برای تکمیل پردیس سرآبتاوه بیش از۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم، بیان کرد: پیشنهاد دادیم پردیس سرآبتاوه مرکز علم و فناوری باشد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد یاسوج افزود: پروژه پارک علم و فناوری تحت عنوان شفا( شهرک های فناوری دانشگاه آزاد اسلامی) در زمان ریاست دکتر میرزاده شروع به کار کرد، شهرک شفا سال گذشته با حضور استاندار در استان افتتاح شد و اردیبهشت امسال نیز مرکز رشد این دانشگاه کلنگ‌زنی شد.

آل بویه تصریح کرد: یکی از برنامه‌های دانشگاه آزاد در سطح کشور تغییر فرآیند شهریه محوری است و این دانشگاه به سمت درآمدزایی گام برداشته به نحوی که تا سال آینده ۴۰ درصد از اتکا به شهریه کاسته شده و در سایر بخش‌ها استفاده می‌شود.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار خاطرنشان کرد: رسالت اصلی خبرنگار ابلاغ و اطلاع رسانی است و همواره بر جایگاه قلم در اسلام تاکید شده است. خبرنگاران با مدنظر قرار دادن اخلاقمداری، واقعیت های جامعه را انعکاس دهند و اطلاع رسانی کنند.