مناظره سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سعید لیلاز استاد دانشگاه شهید بهشتی و عباس سلیمی نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران با محوریت آزاد اندیشی و نقد منصفانه مطبوعات در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مناظره می کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، سعید لیلاز و عباس سلیمی نمین دو چهره شناخته شده در حوزه سیاست و رسانه با موضوع آزاداندیشی و نقد منصفانه در مطبوعات روز ۱۸ مردادماه در تالار امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مناظره می کنند.

سعید لیلاز استاد دانشگاه شهید بهشتی، روزنامه نگار و تحلیل گر اقتصادی و عباس سلیمی نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران، مدیر مسئول سابق کیهان هوایی نیز پژوهشگر و روزنامه نگار است که در اولین روز از نشست فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با یکدیگر مناظره خواهند کرد.

این رویداد علمی فرهنگی یکی از برنامه های نشست فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی است که به ریاست حسام الدین علامه و دبیری مصطفی رهبر از ۱۸ تا ۲۰ مردادماه با حضور ۷۰۰ دانشجو و همراهی اساتید سرشناس رشته ارتباطات و چهره های شاخص رسانه ای کشور برگزار می شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی به نشانی www.mefda.ir مراجعه کنند.