سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – نشان جهانی خادم المصطفی(ص) به رئیس کل نهضت العلمای اندونزی به عنوان بزرگترین سازمان اسلامی این کشور، اعطا شد.

جایزه مصطفی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در دیدار جلسه رئیس وقف و دارایی نهضت العلمای اندونزی با نماینده دبیرخانه جایزه مصطفی(ص)، نشان جهانی خادم المصطفی(ص) به اقبال سلام رئیس، رئیس وقف و دارایی نهضت العلمای اندونزی به پاس عضویت افتخاری در صندوق سرمایه گذاری و موقوفات جایزه مصطفی(ص)، اعطا شد.

نهضت العلمای اندونزی بزرگترین سازمان اسلامی این کشور بشمار می‌رود.

اقبال سلام، در جلسه‌ای با حسین صابری زفرقندی نماینده دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) به آمادگی این نهضت برای همکاری مشترک اشاره کرد و گفت: نهضت العلما در سال ۱۹۲۶ تشکیل شد و در حال حاضر ۹۱ میلیون عضو دارد که به دلیل حجم انبوه اعضاء، مشارکت اندک آنها نیز در مجموع ارقام بسیار چشمگیری می‌شود.

سلام، با اشاره به تامین هزینه دانشجویان و دانش آموزانی که تحت پوشش این نهضت هستند، اظهار داشت: نهضت العلما ۱۶۰ دانشگاه و ۲۱ هزار مدرسه در سراسر اندونزی دارد که از کشورهای تایلند، مالزی، سنگاپور، افغانستان و امثالهم، دانش آموز و دانشجو می‌پذیرند و تمام هزینه‌های تحصیلی آنها از محل وقف تأمین می‌شود.

در این دیدار حسین صابری نماینده دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) ، با اشاره به اینکه اعتبارات جایزه مصطفی(ص) همانند نهضت العلما از محل وقف تأمین می‌شود، در خصوص همکاری‌های مشترک در قالب تفاهم نامه‌ای در زمینه‌های علمی، آموزشی و انتقال تجربیات در زمینه جذب منابع مالی مردمی تاکید کرد.