سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – دانشگاه شریف طی اطلاعیه ای اعلام کرد با موسساتی که از نام و نشان این دانشگاه استفاده کنند، برخورد قانونی خواهد کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، بر اساس اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف که روز شنبه انتشار یافته، آمده است: هرگونه استفاده از عنوان دانشگاه صنعتی شریف مستلزم طی مراحل لازم برای کسب مجوز و موافقت کتبی این دانشگاه است و با متخلفین برخورد قانونی می شود. با توجه به اینکه اخیرا مشاهده شده برخی موسسات در برگزاری فعالیت های آموزشی و یا برگزاری سمینارها و همایش های علمی از نام و نشان دانشگاه صنعتی شریف و اعتبار اساتید این دانشگاه بعنوان برگزارکننده و یا حامی سوء استفاده کرده اند.
«رویدادهای مورد حمایت این دانشگاه عموما در بخش رویدادهای آینده در وب سایت اصلی دانشگاه به نشانی www.sharif.ir درج می شود.»
در این طلاعیه تصریح شده است: عموم متقاضیان و داوطلبان شرکت در دوره ها، سمینارها و همایش هایی که به اسم دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود می توانند برای اطمینان از اعتبار برنامه های مذکور با شماره های ۶۶۱۶۴۰۵۰ و ۶۶۱۶۴۰۲۵ تماس حاصل کنند.