سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر هسته پژوهش گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برگزاری نخستین ماراتون پژوهشی مقالات مروری بیماری‌های گوارش در این دانشگاه خبر داد.

مقاله

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر آزیتا گنجی اظهار داشت: این برنامه از ۲۰ الی ۲۵ شهریور در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور دانشجویان دانشگاههای قطب ۹ کشوری برگزار می‌شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در این برنامه، پژوهشگران با کلیات وطراحی وانواع مقالات مروری، بخش‌های مختلف یک مرور نظام مند ونحوه تدوین و نگارش آن در قالب کارگاه های آموزشی و عملی آشنا می‌شوند.

دکتر گنجی تصریح کرد: همچنین تعدادی عنوان پژوهشی مرتبط نیز توسط اعضاء بورد علمی این ماراتون تاکنون گردآوری شده است که دانشجویان در کارگروه های خود به جمع آوری ونگارش مقالات مروری آنها مشغول خواهند شد.

وی افزود: در پایان این ماراتون پژوهشی، هر کارگروه یک draft اولیه از عنوان خود را ارایه  می دهند که مورد داوری قرار گرفته وبه تیمهای برتر جوایزی تعلق خواهد گرفت.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی gisrm2016.blogskay.com   مراجعه و یا با شماره های تماس ۰۹۳۷۱۹۰۶۱۸۴ و ۰۹۲۱۶۷۶۴۶۱۸ و رایانامه GISRM2016@GMAIL.COM تماس حاصل کنند.