سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: صحبت‌هایی با مراکز نظارتی صورت گرفت که این مراکز درگیر مسائل داخلی دانشگاه‌ها نشوند.

وزیر علوم

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر محمد فرهادی در نشست ویژه معاونان فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور با محوریت بیانات اخیر مقام معظم رهبری در جمع دانشگاهیان گفت: طبق صحبت‌هایی که با مراکز نظارتی داشتیم قرار شد این مراکز درگیر مسائل داخلی دانشگاه‌ها نشوند و مسائل داخلی دانشگاه‌ها براساس ضوابط، قوانین و شوراهایی که وجود دارند دنبال شود.

وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها اظهار کرد: دانشگاه‌ها دارای برنامه‌های فرهنگی هستند اما متاسفانه این برنامه‌ها ترویج و توسعه پیدا نکرده و بسیاری افراد از این برنامه‌ها اطلاع ندارند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه دانشگاه باید در بطن جامعه باشد، افزود: بخش عمده‌ای از این هدف با ورود دانشگاه به مسائل فرهنگی دنبال می‌شود. سال جاری سال ویژه‌ای برای کشور و دانشگاه‌ها است زیرا انتخابات را پیش‌رو داریم و از سویی امسال سال پایانی دوره اول دولت یازدهم است و فعالیت‌های صورت گرفته باید بیش از پیش مطرح شوند.

ادامه دارد…