احمد واعظی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – قم – رئیس دفتر تبلیغات اسلامی گفت: باید ارتباط دانشجویان، اساتید با حوزه علمیه استمرار داشته باشد تا در سایه تبادل آرا و همکاری علمی به اهداف بلند خود برسیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد واعظی غروب جمعه در مراسم افتتاحیه دوره گفتمان نخبگان علوم انسانی که در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهار داشت: در این دوره نخبگان دانشگاهی و حوزوی در رشته علوم انسانی حضور دارند و  ظرفیت شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

وی گفت: از ویژگی‌های این طرح این است که دراز مدت بوده و ارتباط دانشجویان، اساتید با حوزه علمیه مستمر خواهد بود تا در سایه تبادل آرا و همکاری علمی به اهداف بلند خود دست یابیم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم این اردو را آغاز یک همکاری میان دفتر تبلیغات با دست اندرکاران این طرح و نیز میز تخصصی علوم انسانی دانست و افزود: این همکاری‌ها در غالب کارگاه و حتی آموزش‌های الکترونیک ادامه خواهد داشت.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در اردوی فرهنگی و آموزشی گفتمان نخبگان علوم انسانی به مدت ۱۵ روز در دهکده وسف حضور یافته و از آموزه‌های اساتید برجسته کشوری در حوزه علوم انسانی اسلامی استفاده می‌کنند.

حجت الاسلام واعظی در پایان تصریح کرد: امیدواریم برگزاری این طرح با رشد علمی، معنوی و اخلاقی برای دانشجویان همراه باشد.