سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ذی القعده روز اربعین پاکدامنی است و همگان موظفند این روز مهم را قدر بدانند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در مراسم میلاد حضرت معصومه (س) که با حضور ۲۰۰ نفر از دختران اعزامی به کربلای معلابرگزار شد، گفت: ضمن تبریک این روز گرامی به همه دختران سرزمین سبز اسلامی‌مان، امیدواریم این نامگذاری، منشأ ارزشمندی برای توجه، تفکر، تصمیم سازی و اقدامات پرخیر و پربرکت برای این بخش مهم و سرنوشت ساز از جامعه باشد.
وی افزود:حضرت معصومه(س)، شیعه ای کامل و عارف به مقام ائمه است و صلاحیتش در حفظ اسرار سنگین ولایت، تأیید شده است. اهل بیت(ع)، او را نه فقط به عنوان شیعه ای کامل، واصل و عارف به شأن و مقام ائمه، بلکه جان خود، شبیه خود و کسی که شناخت او بر دیگر شیعیان واجب است، معرفی کرده و این بانو را در روز قیامت شفیع همه شیعیان دانسته اند.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: حضرت معصومه (س)، دارای طهارت روح و کمالات معنوی بالایی بودند، به گونه ای که به زائرانش وعده بهشت داده شده است.
فقیهی یادآورشد: شما از میان ۹۳ هزار دانشجو انتخاب شدید و مهم تر این است که روز اول ذی القعده در کربلا هستید و امیدوارم در این روزها از حضرت معصومه درس بگیریم.