سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – آیت‎الله‎ سیدمحمدعلی علوی گرگانی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم، بر لزوم تلاش هرچه بیشتر پژوهشگران و فعالان جهاددانشگاهی واحد استان قم در حل مشکلات مختلف از جمله درمان ناباروری تاکید کرد.

آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، وی امروز (چهارشنبه) در دیدار با مدیران جهاددانشگاهی واحد استان قم گفت: یکی از مهمترین اموری که پیامبران و ائمه اطهار(ع) به آن تاکید داشته‎اند، انجام همه امور در راستای جلب رضایت الهی است.

وی با تاکید براینکه اگر کار برای خدا باشد موفقیت هم در پی خواهد داشت، افزود: یکی از رموز اصلی پیروزی انقلاب و دفاع مقدس همین امر بود که همه امور برای خدا انجام می‎شد و امروز نیز وظیفه مسوولان و همه ارکان دولتی و غیردولتی در کشور آن است که با همان روحیه و با تبعیت از رهبری نظام امور کشور را به بهترین شکل و با نیت قرب‌الهی اداره کنند.

این مرجع تقلید با بیان اینکه رضای خدا در رضای جامعه است، گفت: یکی از راه‎های راضی کردن و خوشنود کردن مردم و خداوند، حل مشکلاتی است که ظاهرا حل نشدنی است.

وی گفت: خوشبختانه جهاددانشگاهی واحد استان قم در همین مسیر حرکت می‎کند و به دنبال حل مشکلات و بیماری‎هایی است که ظاهرا لاعلاج به نظر می‌‏رسد؛ قطعا این موفقیت‎های جهادگران با نیت خالصی که دارند قطعا در آینده خبرهای خوبی را برای مردم خواهد داشت و خداوند نیز به شما کمک خواهد کرد.

آیت‎الله علوی گرگانی بیان کرد: برخی از تشکیلات در کشور پیش از انقلاب ایجاد شده بودند ولی برخی دیگر مثل جهاددانشگاهی مولود انقلاب اسلامی و چون زاده انقلاب است، انتظارات نیز از این مرکز بسیار بالاتر است.

وی گفت: انتظار می‎رود که این نهاد در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب، مراجع، خط ولایت، انقلاب و نظام اسلامی حرکت کند و قطعا اگر این فعالیت‎ها در خط رهبری باشد موفقیت آن در همه امور بیشتر خواهد بود.

این مرجع تقلید بیان کرد: کسانی که تحت ولایت هستند نباید حالت ضعف و ناامیدی داشته باشند زیرا در سایه ولایت توکل و امید به رحمت و نصرت الهی همیشه وجود دارد.

وی گفت: قدر خدمت خود را بدانید و از خدا بخواهید که در آینده بتوانید روش‎های جدیدی ابداع کنید که بتوان مشکل همیشگی مردم در بخش نازایی و مشکلات دیگر را رفع کند تا نام نیکوتری از شما در تاریخ خاطرات بشریت بماند.

آیت الله علوی گرگانی در پایان بیان کرد:جهاددانشگاهی واحد قم جزو خاطرات خوش مردم است که توانسته مشکلات عدیده‎ای را در بخش‎های مختلف حل کند.