سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به رقم بالای بودجه مورد نیاز برای انجام تعمیرات اساسی در خوابگاه‌ها گفت: تعمیرات جزئی در حال انجام هستند اما تعمیرات اساسی همچنان در پیچ و خم مناقصه‌اند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر ساسان موگهی با بیان این مطلب اظهار کرد: در طول تابستان تعمیرات جزئی در تمام خوابگاه‌ها برقرار است اما برخی تعمیرات اساسی مانند کمدبندی خوابگاه‌ها، تجهیزات اینترنتی و … که به رقم‌های اعتباری بزرگی نیاز دارند هنوز در حال مناقصه هستند.

وی در خصوص فعالیت خوابگاه‌های تابستانه، گفت: خوابگاه تابستانه آقایان نیاز به تعمیرات ندارد اما خوابگاه تابستانه دختران نیاز به تعمیرات اساسی دارد که به دلیل استقرار دانشجویان، به‌ناچار اکنون تعمیراتی در آن انجام نمی‌شود. پس از تعمیر دیگر خوابگاه‌ها و انتقال دانشجویان، تعمیرات این خوابگاه نیز آغاز می‌شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز همچنین با اشاره به فضاهای ورزشی این دانشگاه، عنوان کرد: پروژه تعمیرات کفپوش سالن سرپوشیده دانشگاه تکمیل شد؛ این سالن کفپوش مناسبی نداشت اما اکنون و با اجرای این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان می‌توان گفت یکی از بهترین سالن‌های ورزشی سرپوشیده استان است.