سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس پارک فناوری پردیس گفت: ما در این پارک هیچ گونه محدودیتی در انتقال تجربیات خود نداریم و هر تجربه‌ای که در اینجا اندوخته شده است، می‌تواند به دیگران انتقال یابد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مهدی صفاری‌نیا در بازدید مسؤولان استان ایلام از پارک فناوری پردیس اظهار کرد: ارائه خدمات، انتقال تجربیات و حمایت وظیفه ما است، در همه بخش‌ها بویژه مراکز شتابدهی و فن‌بازار ملی آماده هرگونه همکاری و کمک هستیم.

محمدرضا مروارید، استاندار ایلام نیز با اشاره به وجود پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان در این استان گفت: ایجاد این ساختارها اتفاق خوبی است و امیدواریم در ارتباطاتی که شکل می‌گیرد، شاهد ساماندهی ایده‌ها و اختراعات در سطح استانی باشیم.

وی تصریح کرد: استعدادهای بسیاری در دانشگاه‌های استان داریم و در سال‌های اخیر شاهد شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان در ایلام هستیم و پارک فناوری پردیس نیز که طی سالیان تأسیس خود تا کنون پیشرفت‌های قابل توجه‌ای داشته، می‌تواند در این خصوص به ما کمک کند.

بر اساس این گزارش، در این بازدید که علاوه بر استاندار، رییس بنیاد نخبگان و رؤسای دانشگاه‌های استان ایلام نیز حضور داشتند، پارک فناوری پردیس و مأموریت‌های ملی و بین‌المللی آن، مرکز رشد فناوری نخبگان، مرکز شتابدهی و نوآوری و شرایط ایجاد شتابدهنده‌ها به حضار معرفی شد.