سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از امضای یک قرارداد پژوهشی میان این دانشگاه و شرکت بهره‌برداری کارون بزرگ به‌ ارزش ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، دکتر منصور غنیان اظهار کرد: این قرارداد پژوهشی میان شرکت بهره‌برداری شبکه‌های آبیاری و زهکشی کارون بزرگ و دانشگاه رامین خوزستان به امضا رسیده است.

وی با بیان این‌که دانشگاه رامین دانشگاه معین این شرکت است، گفت: این تفاهم‌نامه برای انجام برخی کارهای تحقیقاتی به ارزش حدود ۳۰۰ میلیون ریال و به‌مدت یک سال منعقد شده که به حل مشکلات و معضلات مدیریت و بهره‌برداری شبکه‌ آبیاری و زهکشی زیرمجموعه شرکت بهره‌برداری کارون بزرگ می‌پردازد.

مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در خصوص دیگر تفاهم‌نامه‌های این دانشگاه، عنوان کرد: سال گذشته تفاهم‌نامه پژوهشی میان سازمان آب‌وبرق خوزستان و دانشگاه منعقد شده بود که امسال عملیاتی شد؛ این تفاهم‌نامه در راستای انجام ۳۳ عنوان پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی با دفتر تحقیقات سازمان آب و برق خوزستان منعقد شد.

غنیان تصریح کرد: همچنین تفاهم‌نامه همکاری با پارک علم و فناوری خوزستان در راستای توسعه و گسترش فعالیت‌های پارک در زمینه کشاورزی با محوریت دانشگاه رامین از دیگر تفاهم‌نامه‌های پژوهشی مهم این دانشگاه است.