سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهی از اعزام ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشگاهیان به عتبات عالیات در پانزدهمین مرحله اعزام خبر داد.
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان حجت الاسلام سید محمد زارع فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهی در همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان استان تهران که در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد اظهار کرد: این دوره پانزدهمین دوره اعزام به عتبات است که بیش از ۹۳ هزار نفر در آن ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه این دوره از ۳۱ تیر تا هشتم آبان ماه است تصریح کرد: در طول سال دو بار اعزام به عتبات دانشگاهی داریم که امسال در ابتدا، ظرفیتی در حدود ۱۳ هزارو ۵۰۰ نفر داشتیم که با استقبال دانشگاهیان به ۱۷ هزار نفر افزایش یافت.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهی افزود: در این دوره از اعزام ، ۳۳۰ کاروان به ۴۴۰ کاروان افزایش یافته و برنامه های فرهنگی مهمترین برنامه های است که در دو شهر کربلا و نجف برای دانشگاهیان برگزار می شود. 
وی گفت :برنامه‌ ویژه‌ای در روزه ولادت حضرت معصومه (س) در کربلا برای دختران دانشجو برگزارمی‌شود.
فقیهی بیان داشت: در این دوره ۱۷ هزارو ۵۰۰ دانشجو و استاد دانشگاه به عتبات اعزام می‌شوند که از این تعداد حدود ۳۶۰ کاروان متاهل و مابقی مجرد هستند.
در ادامه این همایش به قید قرعه هدایایی به ۱۵ نفر از دانشگاهیان اهداء شد.
در حال تکمیل/