طلاب سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – نشست ۲۵۰ گروه جهادی مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان سراسر کشور ۲۶ تا ۲۹ مردادماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، این نشست با هدف تحقق دانشگاه اسلامی بر پایه اندیشه وعلوم دینی و تلاش برای گسترش اندیشه اسلامی با شعار نظام فکری، تشکیلات دینی و ماموریت انقلابی برگزار می شود.

حجت الاسلام حریزاوی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: تاسیس شبکه جهاد فرهنگی در مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در سراسر کشور، از حدود دو سال پیش در دستور کار قرار گرفته است که در سال جاری نزدیک به ۲۵۰ گروه جهادی، درهمین راستا مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: این گروه های جهادی با هدف بررسی راه کارهای تحقق دانشگاه اسلامی براساس دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همچنین تلاش برای توسعه برنامه های دینی در مراکز آموزش عالی و کاهش معضلات فرهنگی، فعالیت های خود را در عرصه های جهاد علمی و فرهنگی در دانشگاه ها آغاز می کنند.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان سه رکن تعلیم، تزکیه و خدمت جهادی را از ارکان نظام تربیتی حوزه اعلام کرد و گفت: براین اساس تمامی معرفت جویان و دانشجویان، باید عرصه خدمت جهادی را برای خود تعریف کنند که پیش بینی می شود در سال جاری شاهد افزایش گروه های جهاد علمی فرهنگی در مراکز دانشگاهی کشور باشیم.