کوی.دانشگاه . تهران. سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – زیرساخت دسترسی به اینترنت در مجموعه خوابگاه‌های کوی دانشگاه، فاطمیه و چمران دانشگاه تهران ارتقا یافت و به سطح مطلوب رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمودرضا هاشمی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران گفت: در سال جاری با بررسی و رفع مشکلات و تامین تجهیزات، زیرساخت دسترسی به اینترنت در مجموعه خوابگاه‌های فاطمیه، کوی دانشگاه و چمران ارتقا یافت.

 وی افزود: در کوی دانشگاه و مجتمع خوابگاهی چمران و فاطمیه و برخی دانشکده‌ها تجهیزاتی مستقر کردیم که می‌توان به ‌وسیله آن مطلوب بودن یا نبودن وضعیت خدمات اینترنتی را رصد کرد.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: با نصب این تجهیزات می‌توان پیش از ایجاد نارضایتی در کاربران، از وقوع مشکل باخبر و راه‌حلی برای آن یافت.

هاشمی ارتقای سامانه ثبت نام خوابگاه و تغذیه را از برنامه‌های سال جاری اعلام کرد و گفت: در خوابگاه‌های سطح شهر اینترنت هنوز کیفیت مطلوبی ندارد و از اولویت‌های ما این است که آن را نیز به نقطه مطلوب یا حداقل قابل قبول برسانیم.