سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا-رئیس دانشگاه آزاد وعده داد در صورتیکه دانشجویان دانشگاه آزاد که به بازی های المپیک راه یافته اند موفق به دریافت مدال شوند علاوه بر دریافت ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی ، از تسهیلات لازم برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نیز برخوردار خواهند شد.

پی اچ دی آزمون : حمید میرزاده در صد و شصت و نهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد با اعلام این مطلب افزود : علاوه بر حذف شهریه کامل دوران تحصیل ورزشکاران المپیکی این دانشگاه در هر مقطعی که باشند، دانشجویان مدال آور در صورت درخواست ، شرایط لازم را برای استخدام به عنوان همکار این دانشگاه نیز خواهند داشت.
به گفته وی از مجموع ۶۳ ورزشکار المپیکی ۳۰ نفر از دانشگاه آزاد اسلامی و از مجموع ۹۶ اعزامی پارالمپیک ۲۰ نفر دانشجوی این دانشگاه هستند.
وی در ادامه با اشاره به سالگرد عملیات مرصاد افزود: امنیت امروز ناشی از رشادت ها و دلیری های شهدا و فرماندهان دفاع مقدس است که باید قدردان فرماندهان و فداکاری ها و تیزهوشی های ایشان باشیم.
میرزاده عملیات مرصاد را اوج هماهنگی و همراهی مردم با نیروهای سپاه و ارتش در صیانت از انقلاب اسلامی دانست.
رییس دانشگاه آزاد به فرماندهی آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمان این عملیات و سایر عرصه های خطیر انقلاب اشاره کرد و گفت : دانشگاه آزاد اسلامی به داشتن چنین پشتوانه ای می بالد زیرا ایشان علیرغم نزدیکی منافقین که از سوی صدام حمایت می شدند، حاضر نشدند کرمانشاه را ترک کنند و حضور ایشان در منطقه جنگی در مرداد ۶۷ باعث تقویت روحیه مردم و رزمندگان و شکست دشمن و منافقین شد.
فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز در این نشست گفت : ممیزی رشته های دانشگاه هفته گذشته به پایان رسید و از ۸هزار و ۱۷۰ رشته که در مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی هستند و در دفترچه جذب دانشجو قرار گرفته بودند، تعدادی توسط خود دانشگاه آزاد اسلامی فاقد ممیزی و استاندارد تشخیص داده و از دفترچه حذف شد.
وی افزود: تعدادی از رشته ها نیز که دارای مشکلاتی بودند، رفع نقص شدند. به این ترتیب مطابق ممیزی و کیفیت سنجی دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری وزارت علوم در راستای ارتقای سطح علمی دانشگاه و اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، هیچ رشته بدون مجوزی در دفترچه های دانشگاه وجود نخواهد داشت و گزارش این امر برای وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز ارسال می شود.

برچسب ها : ,