سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از احداث مجتمع‌های جدید خوابگاهی در این دانشگاه برای سال تحصیلی آینده خبر داد.
حسین سلیمی بجستانی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه خوابگاه‌های جدیدی را احداث می‌کند.
وی افزود: امسال برخلاف سال گذشته امکانات رفاهی و تجهیزاتی این دانشگاه رشد بهتری داشته است.
سلیمی بجستانی تصریح کرد: علاوه بر ساخت فضای رفاهی برای دانشجویان، امکانات رفاهی بهتری نیز به خوابگاه‌ها افزوده شد تا دانشجویان بتوانند در فضای مناسب‌تری نسبت به گذشته به کسب علم بپردازند.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی بیان داشت: قرار است در این برنامه ساختمان‌های کوچک خوابگاهی در این دانشگاه را به خوابگاه‌ها و مجتمع‌های بزرگ تبدیل کنیم.
سلیمی بجستانی گفت: با توجه به تاسیس مجتمع‌های جدید خوابگاهی دخترانه و پسرانه در این دانشگاه تعداد مجتمع‌های خوابگاهی از ۱۱ ساختمان به ۷ ساختمان کاهش یافته است.
وی یادآورشد: ما سعی می‌کنیم تجهیزات مورد نیاز را در خوابگاه‌ها به کار گیریم و این یکی از برنامه‌های ویژه ما در سال‌های تحصیلی آینده است.