سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- رییس دانشگاه فنی و حرفه ای یکی از معضلات دانشگاه ها در حال حاضر را نبود مهارت کافی در حوزه برنامه های عملی عنوان کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مسعود شفیعی در دیدار با رئیس کل دیوان عدالت اداری کشور که در محل این دیوان انجام شد افزود: نقش اصلی این دانشگاه تربیت نیروی ماهر صنعت کشور است.
شفیعی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص برنامه ریزی و اجرای اقتصاد مقاومتی افزود: این دانشگاه می تواند گام های مؤثری در راستای اشتغال فارغ التحصیلان داشته باشد و لازم است ارتباط مؤثری بین دانشگاه و صنعت برقرار شود.
وی دانشگاه تحت تصدی خود را یکی از مهمترین مراکز علمی در بحث اشغال زایی و مهارت آموزی عنوان کرده و تصریح کرد که این دانشگاه امتیاز خوبی نسبت به دانشگاه های دیگر در بحث کارآفرینی و درآمد زایی دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای در ادامه این دیدار حجت الاسلام کاظم بهرامی با توجه به نقش و اهمیت دیوان عدالت اداری در خصوص رسیدگی و پاسخ به شکایات مراجعین، گفت: ما باید طوری عمل کنیم که اصولاً شکایت به دیوان کمتر شود و وحدت رویه ای در پاسخ به شکایات وجود داشته باشد.
رییس دیوان عدالت ادامه داد: دیوان از دستگاه ها و نهادها انتظار دارد، اطلاع رسانی صحیحی در خصوص شکایات داشته و تصمیماتی که در دستگاه های دولتی اتخاذ می کنند، منطبق بر قوانین باشد.
بهرامی نقش اساسی دیوان را تنظیم اعمال کارکنان دولت در راستای قوانین عنوان کرده و از دستگاه های دولتی خواست مصوبات غیر قانونی صادر نکنند.