سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین دانشجوی دکتری رشته مدیریت گردشگری در کشور، ظهر امروز (یکشنبه) در دانشگاه علم و فرهنگ از پایان‌نامه خود دفاع کرد.

پایان نامه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، زهرا نادعلی پور اولین دانشجوی مقطع دکتری در رشته مدیریت گردشگری در ایران در دانشگاه علم و فرهنگ از رساله دکتری خود با عنوان ارائه مدل رقابت‌پذیری پایدار و مقصد گردشگری با انتخاب شهر اصفهان به عنوان مقصد مورد مطالعه با موفقیت دفاع کرد.

جلسه دفاع با حضور محمدحسین ایمانی خوشخو رئیس دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان استاد راهنما و اساتید ناظر از جمله شمس‌السادات زاهدی، محمدرضا رضوانی، علی حسنی و منوچهر جهانیان ظهر امروز در سالن شهدای جهاد دانشگاهی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.

زهرا نادعلی‌پور با اشاره به نتایج پایان‌نامه خود بزرگترین چالش شهر اصفهان را به عنوان مقصد گردشگری، معضلات زیست‌محیطی همچون آلودگی هوا و خشک شدن زاینده‌رود دانست و خاطرنشان کرد: زیرساخت‌ها و منابع شهر اصفهان در حال استهلاک است و در صورت بی‌توجهی به اصول توسعه پایدار و عدم تجدیدنظر در بحث برنامه‌ریزی و مدیریت مقصد در چند سال آینده شهر اصفهان جذابیت گردشگری خود را از دست داده و به وسیله رقبا از میدان به در خواهد شد.