سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین مدرسه تابستانی کشوری پژوهشی با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،  بزرگترین رویداد پژوهشی کشور تحت عنوان اولین مدرسه تابستانی کشوری پژوهشی با محوریت “از ایده تا عمل در پژوهش و موضوع اختصاصی اخلاق در پژوهش”  با حمایت مسؤولین دانشگاه علوم پزشکی تبریز و ارگان‌های مختلف کلانشهر تبریز و نیز با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تاریخ ۱۶ تا ۲۱ مرداد ماه برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، در این رویداد پژوهشی ۳۰۰ دانشجوی نخبه و استعداد درخشان از تمام مقاطع تحصیلی از  دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در سه سطح متفاوت تحت آموزش ویژه قرار گرفته که ۱۵۰نفر از دانشجویان بصورت مجازی از ۶ مرداد دوره آموزشی خود را شروع کرده و ۱۵۰ نفر نیز بصورت حضوری از ۱۶ تا ۲۱ مرداد ماه در این دوره شرکت خواهند کرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش دانشگاه(RDCC) به نشانی rdcc.tbzmed.ac.ir و یا کانال تلگرامی telegram.me/rdcctabriz مراجعه فرمایید.