سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین کنگره دانشجویی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی در تاریخ ٩ و ١٠ شهریور ماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

نخستین داروی گیاهی دامپزشکی آبزیان

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، با توجه به اینکه شعار محوری اولین کنگره کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی “اقتصاد مقاومتی و اخلاق در آزمایشگاه” است، کارگاه‌های متنوعی نیز همزمان با کنگره برگزار خواهند شد.

اولین کنگره  دانشجویی کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی در تاریخ  ٩ و ١٠ شهریور ماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و سازمان و موسسات مرتبط در دانشگاه تهران با محور های مدیریت آزمایشگاه (اقتصاد مقاومتی واخلاق در ازمایشگاه)، خون شناسی، بیوشیمی بالینی، سلول شناسی، سلول‌های بنیادی(پزشکی و دامپزشکی)، میکروب شناسی( باکتری شناسی، ویروس شناسی، قارچ شناسی)، پاتولوژی و انگل شناسی برگزار می‌شود.

گفتنی است، مهلت ارسال خلاصه مقالات به این کنگره تا ١۵ مرداد تمدید شد. علاقه‌مندان می‌توانند مقالات پژوهشی و مروری خود را از طریق این سایت http://www.10thivsc.ir/form_wrk.php?&slct_pg_id=72&sid=1&slc_lang=fa ارسال و همچنین در کارگاه‌های در نظر گرفته شده با ظرفیت محدود شرکت کنند.

همچنین به مقالات دانشجویی برتر در زمینه سخنرانی و پوستر جوایزی جهت تقدیر اهدا می‌شود.