سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مرکز تحقیقات پزشکی والتر و الیزا هال در حال ایجاد یک پایگاه داده آنلاین رایگان با بیش از ۱۰۰ انیمیشن زیست پزشکی سه بعدی علمی دقیق است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا به نقل از گیزمودو، این پروژه در جهت پاسخ به تقاضای زیاد جامعه برای ایجاد ابزار و آموزش‌های معنی دار و در دسترس برای رشته‌های علوم دانشگاهی STEM (مخفف Science, Technology, Engineering and Mathematics ) به ویژه در حول محور موضوعات پیچیده شروع شده و آموزش‌ها و منابع یادگیری ارزشمندی را به مدارس و دانشگاه‌هایی که علوم پزشکی را آموزش می‌دهند ارائه می کند.
دکتر درو بری رهبر این پروژه، با استفاده از انیمیشن های پزشکی WEHI.TV بیش از ۲۰ سال از عمر خود را صرف تدریس علمی به مخاطبان زیادی کرده است.
دکتر بری اظهار کرد:  WEHI.TV پژوهش های پزشکی را در قالب  یک راه سرگرم کننده و آموزشی به مخاطبان نمایش و آموزش می دهد.

وی افزود: من پژوهش‌های پزشکی پیچیده را با استفاده از جلوه های بصری بسیار زیبا و هیجان انگیز برای دانشجویان تفسیر می‌کنم.
دکتر بری می‌گوید WEHI.TV :مانند یک میکروسکوپ قدرتمند بوده که دانشجویان را در هر سن و در هر سطحی از مهارت به یک سفر به عمق سلول‌ها و بافت‌های بدن انسان می‌برد.

با استفاده از WEHI.TV دانشجویان می‌توانند فرآیندهایی مانند رشته‌های دی‌.ان‌.ای و نورون‌ها که دیدن آنها غیرممکن است را ببینند و با جریان خون در سراسر بدن سفر کنند!

حامیان این پروژه بر این باورند که این حرکت نوآورانه می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور دنیای علم و پزشکی را متحول کند و باعث پیشرفت روزافزون آن شود.