کرسی آزاد اندیشی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه عدالت، کرسی آزاد اندیشی «فقه نظریات اسلامی و نظام سازی فقهی از دیدگاه آیت الله سید محمد باقر صدر و آیت الله هاشمی شاهرودی» را برگزار می کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، اداره کل پژوهش دانشگاه عدالت در راستای طرح کمیته تحول در علوم انسانی با همکاری موسسه دایرۀ المعارف فقه اسلامی بر مذهب اهل بیت (علیهم السلام) و شورای عالی انقلاب فرهنگی، کرسی آزاد اندیشی با موضوع «فقه نظریات اسلامی و نظام سازی فقهی از دیدگاه آیت الله سید محمد باقر صدر و آیت الله هاشمی شاهرودی» را برگزار می کند.

به اساتید و دانشجویان شرکت کننده  در این کرسی آزاد اندیشی گواهی نامه معتبر حضور از سوی دانشگاه عدالت اعطاء خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین ملک زاده مدرس خارج حوزه علمیه قم به عنوان ارائه کننده، حجت الاسلام و المسلمین اسلامی محقق و مدرس حوزه و دانشگاه به عنوان ناقد و حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعدی مدرس دروس خارج حوزه علمیه و رئیس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان داور در این کرسی آزاد اندیشی حضور خواهند داشت.

این کرسی روز شنبه ۱۶ مرداد ساعت ۱۷ در قم بالاتر از گلزار موسسه دایرۀ المعارف فقه اسلامی بر مذهب اهل بیت (علیهم السلام) برگزار می شود.