دانشکده دندانپزشکی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری سی امین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی از رقابت ۲ هزار و ۵۸ داوطلب در این آزمون خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر سعید عسگری با اعلام این خبر افزود: سی امین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی روز پنجشنبه ۷ مرداد در ۹ حوزه برگزار می شود.

وی با تشریح مراحل اجرایی این دوره از آزمون دستیاری دندانپزشکی گفت: ۲ هزار و ۵۸ داوطلب شامل یک هزار و ۲۴۶ زن و ۸۱۲ مرد در ۹ حوزه اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، مشهد، کرمان، یزد، همدان و تهران راس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۷ مرداد باهم به رقابت می پردازند.

عسگری افزود: ضرایب و بودجه بندی سئوالات، تراز نمرات و شرایط کلی شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی سال ۹۵ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده و به اطلاع داوطلبان رسیده است.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی از طراحی سئوالات آزمون دستیاری دندانپزشکی با حضور اعضای هیات ممتحنه گفت و یادآور شد هیات ۷ نفره منتخب وزیر عهده دار وظیفه نظارت بر حسن اجرای جلسات طراحی سئوالات و برگزاری آزمون را به عهده دارند.

عسگری اظهار داشت: اطلاعات تکمیلی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد.