سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – هفتمین نشست تخصصی از پایان‌نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی از سوی انجمن نانو فناوری پزشکی برگزار می‌شود.

چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا هفتمین نشست تخصصی «از پایان‌نامه تا صنعت» در حوزه نانوپزشکی از سوی انجمن نانوفناوری پزشکی با همکاری و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

انجمن نانوفناوری پزشکی ایران در راستای پیشرفت و باروری هرچه بیشتر فناوری نانو در علوم پزشکی و حوزه‌های مرتبط، برگزاری دوره‌های تخصصی برای اساتید و متخصصان را در برنامه‌های خود قرار داده است. در این راستا هفتمین نشست تخصصی از پایان‌نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط این انجمن برگزار خواهد شد.

کمک به تجاری‌سازی محصولات در حوزه نانوفناوری پزشکی، کمک به تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی، ایجاد تعامل بین اساتید متخصص در حوزه نانوفناوری پزشکی، معرفی حمایت‌های ستاد نانو در راستای تجاری‌سازی و آشنایی با جنبه‌های تجاری کاربردهای فناوری نانو از اهداف این نشست است.

در این نشست در خصوص موضوعاتی همچون «آشنایی با قوانین شرکت‌های دانش‌بنیان»، «آشنایی با استارت‌آپ‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری»، «آشنایی با نحوه نگارش BP و FS»، «نوآوری و Branding»، «بینش تجاری‌سازی در HighTech» و «معرفی شرکت‌های موفق در حوزه نانوپزشکی» بحث و تبادل نظر خواهد شد.