سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۷۰ هزار و ۸۱۵ نفر در آزمون ۱۲ دستگاه اجرایی و بیش از ۵۴ هزار و ۴۹۰ نفر در آزمون دانشگاههای علوم پزشکی ثبت نام کرده‌اند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه تا کنون ۶۷ هزار نفر در آزمون ۱۲ دستگاه اجرایی ثبت نام کردند، گفت: مهلت ثبت نام در این آزمون استخدامی تا ۷ مرداد ادامه دارد.
وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام دستگاه های اجرایی تا پایان روز پنجشنبه ۷ مرداد است، گفت: داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص آزمون استخدامی ۶۸ دانشگاه از دانشگاه‌های علوم پزشکی تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز ۵۴ هزار و ۴۹۰ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.
توکلی اظهار داشت: به کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون فوق توصیه می‌شود حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۶ مرداد ۹۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی یادآور شد: آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه از مجموع دانشگاه‌های علوم پزشکی جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ برگزار می شود.