دانشگاه اصفهان سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان راه اندازی شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، در راستای نیل به اهداف بلند مدت چشم انداز علمی کشور و بهره گیری از ذخائر علمی دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم، دانشگاه اصفهان با همکاری بنیاد ملی نخبگان و دفتر امور بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به تاسیس پایگاه تخصصی همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیرمقیم کرده است.

این طرح به منظور انتقال دانش، تجربه و ایده های فناورانه به کشور با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان‌ و مراکز علمی برگزیده کشور (پایگاه‌های تخصصی همکار) در حوزه‌های منتخب اجرا می‌ شود.

در این طرح حمایت هایی با محوریت اجرای دوره های علمی و تحقیقاتی همچون پسا دکتری، فرصت مطالعاتی، تعریف پروژه های فناوری کوتاه مدت و بلند مدت و برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های تخصصی انجام می شود.

متقاضیان همکاری در قالب این طرح با دانشگاه اصفهان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی  http://international.bmn.ir و انتخاب گزینه درخواست همکاری، وارد سامانه ثبت‌نام شده و سپس حوزه تخصصی را انتخاب کنند.