سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: نتایج انتقال و میهمانی دانشجویان برای سال تحصیلی جدید، پایان ماه جاری اعلام می شود.

ناصر مطیعی مشاور رییس و مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص میهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی جدید (۹۵-۹۶) گفت: پس از پایان اردیبهشت ماه، فرآیند بررسی تقاضاها توسط دانشگاه های مبدا و مقصد انجام گرفته و دانشگاه‌های مبداء با تقاضای شش هزار دانشجو از مجموع ۱۳ هزار نفر برای میهمانی در دانشگاه های دیگر موافقت کردند.
وی افزود : دانشگاه‌های مقصد در حال بررسی تقاضاهای ارسال شده هستند و نتایج را تا آخر ماه جاری (مردادماه ۹۵) اعلام می کنند.
مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان تصریح کرد: در این دوره از ثبت نام، صرفا میهمانی انجام گرفته و هیچ انتقالی وجود ندارد؛ یعنی فقط افراد دارای شرایط خاص می توانند تقاضای میهمانی خود را برای بررسی دانشگاه مبدا و مقصد ارسال کنند.
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، ثبت نام متقاضیان از روز یکم لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۵ ادامه داشت و سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان طوری برنامه ریزی شده بود که از بارگذاری تقاضای افرادی که شرایط خاص نداشته و مستنداتی برای میهمانی ندارند جلوگیری می کرد.