سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با عنایت به نقش سازنده تحقیقات راهبردی در ارتقای مدیریت سیاست داخلی، تفاهم‎نامه‎ای بین دانشگاه آزاد اسلامی استان و مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منعقد شد.

تفاهم‌نامه

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر امین‎رضا کمالیان در تشریح اهداف این تفاهم نامه اظهار کرد: از مهم‎ترین اهداف انعقاد این تفاهم‎نامه، همکاری‎های مشترک در زمینه علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تولید محصولات مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و وزارت کشور با در نظر گرفتن تمام امکانات طرفین است.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اتخاذ تمهیدات مناسب در راستای بهره‎گیری از ظرفیت‎های موجود علمی، تحقیقاتی در جهت اجرای برنامه‎های مصوب وزارت کشور از جمله برنامه‎های همکاری در این تفاهم‎نامه است.

وی با بیان اینکه همکاری مشترک در برگزاری میزگردهای علمی و همایش‎های پژوهشی از جمله تعهدات قید شده در تفاهم‎نامه است، عنوان کرد: اقدام مشترک در راستای تولید و انتشار منابع علمی و آموزشی برای تمام گروه‎های هدف وزارت کشور و همکاری در انجام پروژه‎های پژوهشی و آموزشی در حوزه‎های کاری مرتبط با وزارت از دیگر برنامه‎های همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان تصریح کرد: همکاری در زمینه انتشار خبرنامه‎ها و مجلات علمی- پژوهشی مشترک و طراحی و اجرای طرح‎های پژوهشی مشترک، همکاری در زمینه انتخاب موضوع، هدایت و حمایت از پایان‎نامه‎های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از عناوین قید شده در تفاهم‎نامه است.

کمالیان ایجاد اتاق فکر مشترک با معرفی اساتید برجسته و کارشناسان مجرب با هدف واکاری و شناسایی مسائل و مشکلات موجود در حوزه‎های مرتبط با وظایف و مأموریت‎های وزرات کشور را، به عنوان یکی دیگر از زمینه‎های همکاری مطرح کرد و گفت: مدت اجرای این تفاهم‎نامه، سه سال از تاریخ ثبت است.