سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشجوی دکتری رشته مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشجوی نمونه کشور موفق به چاپ ۳ کتاب و تالیف ۲۰ مقاله علمی- پژوهشی ISI‌ و اجرای دو طرح صنعتی در سازمان انرژی اتمی ایران شده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا سید سعید قنادپور، دانشجوی دکتری رشته مهندسی معدن؛ گرایش اکتشاف معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر و متولد سال ۱۳۶۷ است که تحصیلات کارشناسی خود را در رشته مهندسی معدن؛ گرایش اکتشاف معدن دانشگاه صنعتی اصفهان در  سال‌های ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ گذرانده است.

وی از سال ۱۳۹۰ با پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی معدن؛ گرایش اکتشاف معدن وارد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) شده و در سال ۱۳۹۲ با کسب معدل ۱۸٫۲۲ فارغ‌التحصیل شده است.

قنادپور از سال ۱۳۹۲ تاکنون به عنوان دانشجوی دکتری مهندسی معدن؛ گرایش اکتشاف معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر مشغول به تحصیل است و میانگین معدل وی در این مدت، ۱۹ بوده است.

از جمله سوابق پژوهشی این دانشجوی نمونه می‌توان به تألیف یک عنوان کتاب تخصصی به زبان انگلیسی در انتشارات لمبرت آلمان، تألیف دو عنوان کتاب تخصصی به زبان فارسی در انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، تألیف ۲۰ مقاله ISI و علمی پژوهشی در مجلات داخلی و معتبر خارجی و تالیف ۵۰ عنوان مقاله کنفرانسی بین‌المللی و ملی اشاره کرد.

قنادپور همچنین به عنوان مجری اصلی دو طرح صنعتی پایان یافته در سازمان انرژی اتمی ایران و مجتمع سنگ آهن سنگان فعالیت داشته است و دارای سوابق درخشانی همچون ثبت اختراع در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، داوری مقاله برای مجلات معتبر خارجی (ISI) و کسب عنوان دانشجوی منتخب به عنوان دانشجوی برتر و استعداد درخشان و برنده جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال ۹۵-۹۴، پذیرش بدون کنکور در مقطع دکتری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشجوی برتر و استعداد درخشان با سهمیه ممتازی، کسب رتبه اول در مقطع دکتری و کسب عنوان دانشجوی ممتاز و دانشجوی استعداد درخشان در مقطع دکتری (در تمام سنوات) را در کارنامه پژوهشی خود به ثبت رسانده است.

پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشجوی برتر و استعداد درخشان با سهمیه ممتازی، کسب رتبه اول در مقطع کارشناسی ارشد، کسب عنوان دانشجوی ممتاز و دانشجوی استعداد درخشان در مقطع کارشناسی ارشد (در تمام سنوات)، انتخاب پایان‌نامه کارشناسی ارشد به عنوان پایان‌نامه برتر در جشنواره انتخاب پروژه‌های برتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر و معرفی به عنوان دانشجوی منتخب بنیاد ملی نخبگان به منظور انجام خدمت مقدس سربازی در قالب پروژه تحقیقاتی نیز از دیگر افتخاراتی است که قنادپور موفق به کسب آنها شده است.

وی همچنین در دوره تحصیلات کارشناسی خود، عنوان دانشجوی ممتاز و دانشجوی استعداد درخشان در مقطع کارشناسی (در تمام سنوات) را به دست آورده و طی سه دوره متوالی برگزاری همایش و نشست با استعدادهای درخشان به عنوان برترین دانشجویان ممتاز در بین دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان ایران شناخته شده است.

قنادپور درحال حاضر داور تخصصی و عضو انجمن واحد ایده‌پردازی، نوآوری و فناوری دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و عضو سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران است.

وی در بیست و چهارمین جشنواره دانشجویان نمونه به عنوان دانشجوی برتر انتخاب و معرفی شد.