اقتصاد مقاومتی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین هم اندیشی نقش نخبگان جوان در اقتصاد مقاومتی عصر امروز ۳ مرداد در بنیاد ملی نخبگان استان مازندران برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، کمال اکبری رئیس کمیسیون های زیر ساخت های فرهنگی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان با بیان اینکه نخبگان باید مورد حمایت قرار گیرند و از طرح ها و نظریات آنها برای توسعه استان و کشور استفاده شود، گفت: مشارکت دادن نخبگان در حل مسائل کشور و ارتباط مناسب و علمی با نهادهای دیگر از اهداف مهم این نوع هم اندیشی ها است.

وی افزود: تمامی نخبگان و دارندگان طرح و ایده در حوزه نقش نخبگان در اقتصاد مقاومتی می توانند در هم اندیشی های بنیاد شرکت کنند.

رئیس کمیسیون های زیر ساخت های فرهنگی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان تصریح کرد: در این همایش طرح های برگزیده استانی مورد ارزیابی قرار گرفته و طرح ها و آثار برتر برای شرکت در همایشی که قرار است مهرماه سال جاری در تهران برگزار شود معرفی خواهند شد.

اکبری اضافه کرد: نخبگان و مستعدین دارای ایده های برتر در این همایش به نهادهای دولتی برای حمایت از طرح هایشان معرفی می شوند و طرح هایی که مورد حمایت نهاد ها قرار نگیرند به طور مستقیم از سوی بنیاد نخبگان این استان حمایت می شوند.