کلاس درس سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی با هدف تحقق روابط عمومی اخلاق محور و منطبق با شاخصه های سواد رسانه ای، در مقطع کاردانی و کارشناسی روابط عمومی دانشجو پذیرش می کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، ناصر فخاری رئیس مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی با اعلام این خبر گفت: از آنجا که مبارزه با فساد نیازمند استفاده از ظرفیتهای رسانه های جمعی است دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی قصد دارد با ارائه تعریفی جدید از روابط عمومی در راستای تحقق گفتمان مقام معظم رهبری در حوزه ارتباطات و علم روابط عمومی گام بردارد.

وی با بیان اینکه هم اکنون برخی از روابط عمومی ها تبدیل به ابزاری برای پوشاندن و تحریف واقعیات شده اند، خاطر نشان کرد: به نظر می رسد برخی از مدیران روابط عمومی از مسیر انقلابی بودن خارج شده اند و لازم است شاهد تحولی جدی بر اساس گفتمان انقلاب اسلامی در ر روابط عمومی باشیم.

رئیس مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی از برگزاری اولین جلسه گروه علمی تخصصی روابط عمومی در این دانشگاه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سطح اساتید دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی بالاتر از استانداردهای موجود است، تمامی نخبگان، اساتید و مدیرانی که معتقدند توانایی مشارکت در بومی سازی علم روابط عمومی و کارآفرینی منطبق با ارزشهای اسلامی در رشته روابط عمومی را دارند می توانند رزومه های خود را ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمامی نخبگان، اساتید و مدیرانی می توانند رزومه های خود را از طریق نشانی gofteman.ac@gmail.com برای دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی ارسال کنند.

دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی از سال های گذشته تاکنون در رشته های علوم سیاسی و مدیریت فرهنگی دانشجو می پذیرد.