سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا- معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج داوری جشنواره نشریات دانشجویی در شهریور ماه خبر داد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید طاها هاشمی روز شنبه با تشریح برنامه های تابستان معاونت دانشجویی و فرهنگی گفت: نتایج داوری نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سایت این معاونت شهریور ماه اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به حضور بیش از دو هزار و ۲۰۰ نفر در نخستین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد افزود: تشکیل گروه های فعال دانشجویی در قالب نشریات دانشجویی، موجب درونی سازی فرهنگ گفت وگو، ارتقای شاخص های اجتماعی، تقویت روحیه مسوولیت پذیری، همکاری و مشارکت در امور و کاهش فضای بی تفاوتی می شود.
طاها هاشمی برگزاری چهارمین دوره گردهمایی تخصصی میان استانی معاونان و مدیران دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد در روزهای دوم و سوم مرداد را یکی دیگر از برنامه های مهم این معاونت در تابستان سال جاری برشمرد.
وی ادامه داد: این گردهمایی که ویژه استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان و گلستان است، به میزبانی واحد مشهد مقدس برگزار می شود.
طاها هاشمی ادامه با اشاره به جشنواره ملی صلح و محیط زیست با عنوان «آشتی با طبیعت» اضافه کرد: در بخشنامه مربوط به این جشنواره، بر استفاده از ظرفیت های دانشجویی در انجام برنامه های میدانی و فعالیت های پویای دانشجویی، موضوع پاکسازی و حفاظت از محیط زیست به عنوان یکی از برنامه های مهم جنبی جشنواره تاکید شده است.
وی تصریح کرد: مرحله پایانی جشنواره ملی «آشتی با طبیعت» پس از دو ماه برنامه عملیاتی و میدانی، از ۲۵تا ۲۹ شهریور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار خواهد شد.
فراهنگ**۹۳۳۸**۱۵۶۸

برچسب ها : ,