سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – همایش " بررسی برنامه‌ درسی رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد " توسط شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در ابتدای این جلسه دکتر فریده علوی، معاون امور اساتید دبیرخانه شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی طی سخنانی ضمن تشریح چرایی و چگونگی بازنگری در برنامه‌های درسی، آماری از تعداد دانشجویان و اعضای هیئت علمی رشته‌های علوم انسانی در دانشگاه‌ها ارائه کرد.

 در ادامه جلسه نماینده دانشگاه شهید بهشتی به عنوان مسئول تهیه و تنظیم برنامه درسی رشته زبان انگلیسی گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این دانشگاه را ارائه کرد.

 به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، پس از آن حاضران در همایش به بیان نظرات و پیشنهاداتی از قبیل “فقدان واحدهای عملی در برنامه درسی زبان انگلیسی”، “کمبود ارائه رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه‌های کشور”، “پذیرش دانشجو بر اساس توانمندی‌ها”، “توجه بیشتر به کارآمدی در آموزش این رشته”،” لزوم نگارش منابع درسی روزآمد” پرداختند.