سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: موزه تاریخ علوم اردبیل تاثیر ژرفی در شکل‌گیری هویت ملی و علمی نسل جوان و آیندگان خواهد داشت.

موزه تاریخ علوم اردبیل

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، منطقه اردبیل، دکتر سید ضیاء هاشمی در بازدید از موزه تاریخ علوم اردبیل با بیان اینکه راه‌اندازی موزه تاریخ علوم اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی اقدامی خلاقانه و ابتکاری ماندگار و قابل تقدیر است، گفت: بدون شک ضبط و ثبت آثار علمی، فرهنگی و فنی و همچنین نمایش آثاری از طبیعت منطقه تاثیر ژرفی در شکل‌گیری هویت ملی و علمی نسل جوان و آیندگان خواهد داشت.

وی افزود: در این میان مستندسازی آثار دانشگاه که دستمایه ارزشمندی برای تدوین تاریخ دانشگاه است، اقدامی درخور تقدیر و اثرگذار است که می‌تواند به عنوان الگویی قابل تاسی در اختیار سایر دانشگاه‌ها قرار گیرد.

دکتر فضل‌الله ایرجی کجوری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز بازدید از موزه تاریخ علوم اردبیل را فرصتی برای رویت یکی از فعالیت‌های خلاقانه و نوآورانه دانشگاه محقق اردبیلی دانست و گفت: این موزه نویدبخش روزهای درخشان و پرفروغی برای دانشگاه محقق اردبیلی است.