سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: انتظار می‌رود وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در افزایش فعالیت‌های فرهنگی کمک حال دانشگاه‌ها باشد.

دانشگاه محقق اردبیلی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، گودرز صادقی در نشست مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با فعالان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه همگرایی خوبی در تمامی حوزه‌های دانشگاه محقق اردبیلی وجود دارد، گفت: فعالیت‌های فرهنگی گل سرسبد دانشگاه محقق اردبیلی است.

وی با بیان اینکه انتظار داریم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در افزایش فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه کمک حال ما باشد، افزود: دانشگاه محقق اردبیلی فعالیت‌های فرهنگی را اولویتی برای خود می‌داند.

صادقی تصریح کرد: فعالیت در حوزه‌های دیگر وسیله است، اما فعالیت‌های فرهنگی را هدف می‌دانیم و از تمامی برنامه‌های فرهنگی در چارچوب اختیارات قانونی حمایت می‌کنیم.

رییس دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: دانشگاه محقق اردبیلی تنها دانشگاهی است که دفتر رسیدگی به امور زنان دارد.

وی با بیان اینکه تعداد نشریات، کانون‌ها، کارگاه‌های آموزشی و موارد این چنینی دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به سال‌های گذشته چند برابر شده است، ادامه داد: در حالی افزایش چند برابری فعالیت‌ها را شاهد هستیم که میزان بودجه این فعالیت‌ها به همان اندازه افزایش نیافته است.

عباس فنی‌اصل، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با اشاره به اینکه فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی بصورت همه جانبه افزایش یافته است، گفت: دانشجویان دانشگاه در تمامی حوزه‌های سیاسی، مذهبی، علمی، فرهنگی و هنری فعال هستند.                   

وی با بیان اینکه نگاه ما به فعالیت‌های دانشجویی مثبت است، اضافه کرد: با دوستی و نگرش‌های مثبت فعالیت‌های دانشجویی را پیش می‌بریم و تشکل‌های دانشجویی هم با تعامل فعالیت‌های خود را پیش می‌برند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشجویان عامل سرافرازی دانشگاه هستند و با همگرایی حوزه‌های مختلف زمینه را برای فعالیت مطلوب آنها فراهم کرده‌ایم.

فنی‌اصل ادامه داد: قبلا برای نشریات حدود ۲۰۰ هزار تومان هزینه پرداخت می‌شد، اما در حال حاضر با توجه به نوع نشریه، طراحی، محتوا و دوره انتشار آنها تا سقف ۸۰۰ هزار تومان هم پرداخت می‌شود.

حجت‌الاسلام ابراهیم پورحسین‌فر، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشگاه محقق اردبیلی از جمله معدود دانشگاه‌هایی است که فعالیت‌های فرهنگی در اولویت برنامه‌های کاری آن است و این یک شعار نیست، بلکه واقعیت است.

پورحسین‌فر با اشاره به تعامل و همگرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با مدیریت دانشگاه، گفت: خوشبختانه در دانشگاه محقق اردبیلی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مدیریت و معاونت‌های دانشگاه اهداف مشترکی را دنبال می‌کنند و این همگرایی در تمامی برنامه‌ها قابل مشاهده است.

 معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به نتایج مثبت همگرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با مدیریت دانشگاه، تصریح کرد: این همگرایی در تاسیس دارالقرآن، فعالیت‌های فرهنگی، ازدواج، مشاوره‌های مختلف و خوابگاه‌ها عینا قابل مشاهده و ارزیابی است.