سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- دانشکده مدیریت، علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر با همکاری دانشگاه دلفت هلند دوره مشترک دکتری مدیریت انرژی را برای نیمسال اول تحصیلی ۹۵-۹۶ برگزار می کند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، ثبت نام در دوره دکتری مشترک دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه فناوری دلفت هلند از ۶ مردادماه آغاز و تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد.
همچنین نتایج اولیه برای حضور در این دوره و دعوت به مصاحبه ۲۷ مردادماه خواهد بود که مصاحبه از پذیرفته شدگان اولیه طی روزهای ۳ و ۴ شهریورماه انجام می شود.
نتایج نهایی پذیرش در این دوره نیز ۱۳ شهریورماه از طریق سایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام و کلاس های آموزشی از ۲۰ شهریورماه آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، تحصیل در دوره دکتری مدیریت انرژی به صورت تمام وقت است و کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.
دروس این دوره در دانشگاه صنعتی امیر کبیر توسط استادان دو دانشگاه ارائه می شود.
یادآور می شود : پذیرفته شدگان این دوره فاقد امکانات خوابگاهی، کمک هزینه های تحصیلی و مسکن خواهند بود.
دانشجویان باید حداقل یک سال (سال دوم و یا سوم) از چهار سال دوره تحقیقات خود را با هزینه شخصی در کشور هلند تحصیل کنند و مابقی دوره را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تحصیل ادامه دهند.
دانشگاه در خصوص اخذ ویزا تمام هماهنگی های لازم را با دانشگاه دلفت انجام خواهد داد و عدم صدور ویزا به هر دلیل مسئولیتی متوجه دانشگاه صنعتی امیرکبیر نمی کند.