سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – با تصویب هیات مدیره انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری، پارک علم و فناوری البرز به عضویت قطعی این انجمن پذیرفته شد.

پارک علم و فناوری

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا منطقه البرز، از جمله اهداف بلندمدت و سازمان یافته پارک‌های علم و فناوری سطح جهان و سازمان‌های مرتبط با آنها، استفاده از تجربیات و اطلاعات آنان، به اشتراک گذاشتن دانش‌های فنی، دسترسی به منابع انجمن و تعامل مشترک بین پارک‌های علم و فناوری با سایر شرکت‌های عضو پارک‌های زیر مجموعه به شمار می‌روند.

انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری، شبکه‌ای جهانی از پارک‌های علم و فناوری است که متخصصان پارک‌های در حال توسعه موجود، مراکز رشد تجاری بر مبنای نوآوری، موسسات تحقیق و توسعه، دانشگاه‌ها و کارشناسان توسعه اقتصادی و فناوری و انتقال تکنولوژی را در سراسر جهان به هم متصل می‌کنند که برای عضویت در این پارک بعد از بررسی مدارک و اسناد موجود پارک و پیشرفت های آن با رای اعضا تایید می‌شود.

انجمن بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری جهان یک انجمن دانش بنیان است که در سال ۱۹۸۴ (۱۳۶۳) ایجاد شد. شبکه گسترده این انجمن ۴۰۰ عضو از ۷۳ کشور دارد که روی هم رفته بیش از ۳۰۰ هزار شرکت در آنها بر پایه اقتصاد دانش بنیان فعالیت می‌کنند، این انجمن دارای شش بخش است که در آفریقا، آسیا، آسیای جنوب شرقی، اروپا، آمریکای لاتین و آمریکای شمالی مستقر هستند و مقر اصلی آن در مالاگای اسپانیا و دفتر دوم در پکن چین است و تاکنون ۳۲ کنفرانس و ۹۵ رویداد و سمینار برگزار کرده است.

شایان ذکر است، کنفرانس سال جاری این انجمن ۲۹ شهریور به مدت ۵ روز در شهر مسکو روسیه جهت ارزیابی و رای گیری سالیانه برای سیستم مدیریت اجرایی سالیانه و هدف گذاری برای اعضای قدیم و تایید و راهبرد اعضای جدید برگزار می‌شود، انتخاب مدیر و دبیران از جمله اهداف دیگر این جلسه است که با توجه به شرکت افراد علاقه مند به فناوری، تنها اعضای این انجمن در رای گیری و تصمیم گیری سالیانه حق رای دارند.

در این دوره از کنفرانس پارک علم و فناوری البـرز به عنوان عضو جدید در این جلسه حضور و معرفی می‌شود، پارک علم و فناوری البـرز جهت تعامل با دیگر پارک های پیشرو در سطح جهان در راستای تحقق اهداف برون نگر اقتصاد مقاومتی در راستای توسعه ارتباطات خود با کشور روسیه در این کنفرانس حضور فعال خواهد داشت.