سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیکی برای خدمات‌رسانی به دانشجویان خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر مسعود فلاحی خشکناب با اعلام این مطلب افزود: این سامانه الکترونیکی با نام «بوستان» به نشانی اینترنتی http://boostan.uswr.ac.ir در راستای اولویت‌های این معاونت و تسهیل در خدمت‌رسانی به دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و رفاه آنان، راه‌اندازی شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از برنامه‌های حوزه معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ارائه خدمات به صورت الکترونیکی بود که این مهم، با تلاش همکاران این حوزه و پشتیبانی بخش IT دانشگاه اجرایی شد.

وی افزود: از این به بعد دانشجویان برای دریافت انواع خدمات رفاهی، تغذیه، تربیت بدنی، مشاوره و فرهنگی باید به سامانه الکترونیکی معاونت دانشجویی – فرهنگی (بوستان) مراجعه کنند و درخواست‌های خود را از طریق این سامانه ارائه کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اظهار کرد: با نصب این نرم‌افزار، آموزش‌های اولیه به کارکنان ستادی و سرپرستان خوابگاه‌ها داده شد تا همزمان با ورود دانشجویان به سامانه، کارکنان و سرپرستان خوابگاه‌ها نیز بتوانند آمادگی لازم را برای ارائه خدمات از این طریق، داشته باشند.

وی یادآور شد: در راستای این اقدام از این پس دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه و درج شماره دانشجویی در قسمت نام کاربری و شماره ملی خود (بدون عدد صفر ابتدای آن) به عنوان کلمه عبور، وارد سامانه شده و از این طریق، خدمات مورد نیاز خود را درخواست کنند.

فلاحی خاطرنشان کرد: دانشجویان از طریق سامانه الکترونیکی، پاسخ‌های مرتبط با درخواست‌های خود را دریافت خواهند کرد.

وی گفت: دانشجویان برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار می‌توانند به راهنمای سیستم آن در سایت مربوطه حوزه معاونت فرهنگی – دانشجویی مراجعه کنند.

دکتر خشکناب تاکید کرد: معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مرحله بعد برقراری ارتباط والدین دانشجویان با مدیران حوزه دانشجویی – فرهنگی و مشاوره را از طریق این سامانه امکان‌پذیر می‌کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تحصیلی جدید یعنی مهرماه امسال والدین دانشجویان می‌توانند از طریق سامانه بوستان بصورت الکترونیکی با مدیران معاونت دانشجویی – فرهنگی و مشاوره ارتباط موثر برقرار کنند و از شرایط عمومی فرزندانشان درحین تحصیل مطلع شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ دپارتمان تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، بیش از یک هزار و ۸۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی را آموزش و تربیت می‌کند که حدود ۷۰ درصد آنان در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) مشغول هستند.