سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – معاون امور دانشجویان داخل سازمان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراسم قدردانی از برگزیدگان بیست وچهارمین جشنواره دانشجوی نمونه عصر امروز(چهارشنبه) در نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا، ابوالحسن ریاضی روز چهارشنبه مراسم توجیهی دانشجویان نمونه کشوری سال ۹۴ در دانشگاه تهران افزود: روند انتخاب این دانشجویان در وزارتین علوم و بهداشت بگونه ای بود که افراد علاوه بر صلاحیت های علمی، آموزشی و پژوهشی در شاخص های فرهنگی و اجتماعی نیز نمونه باشند.
وی با بیان اینکه فرآیند انتخاب دانشگاهی با دقت و بر اساس آیین نامه و دستوالعمل دقیقی تنظیم و اجرا شده، تصریح کرد: براساس ارزیابی ها، فرآیند داوری به وزارتین علوم و بهداشت رسیده است.
معاون امور دانشجویان وزارت علوم ادامه داد: امسال برای بیست وچهارمین جشنواره دانشجوی نمونه، برخی الگوها را تغییر دادیم تا باعث ارتقای شاخص ها شود.
ریاضی تصریح کرد: برخی دانشجویان پیشتر در مورد شاخص های ارزیابی گله مند بودند که با آیین نامه دانشجویان نخبه انطباق ندارد.
معاون امور دانشجویان وزارت علوم خاطرنشان کرد: بر همین اساس سعی کردیم تا با تنوع بخشی شاخص عای علمی را پررنگ تر کنیم.
همچنین در ادامه این مراسم، معاون دانشجویی، فرهنگی و امور مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به سه عنصر دانش، اقتصاد و سلامت گفت: این سه مولفه، نماد قدرت نرم کشورها هستند، اما متاسفانه در برخی کشورهای توسعه یافته به دلیل بی توجهی به عنصر فرهنگ و اخلاق این مولفه ها به خوبی مورد استفاده قرار نمی گیرند و آنان آغازگر جنگ ها و کشتارها هستند.
محمدرضا فراهانی افزود: دانشجویان تراز اول در ایران، افرادی هستند که علاوه بر آموزش و تولید دانش با مولفه های فرهنگی نیز ارتباط مناسب و مطلوبی داشته باشند.
وی ادامه داد: این موضوع نشان می دهد در پی تربیت انسان هایی هستیم که در کنار تولید دانش به عناصر فرهنگ و اخلاق نیز مسلح باشند.
فراهانی با تاکید بر اینکه دانشجویانی که در حوزه آموزش و پژوهش فرهیخته باشند، می توانند کشور را به سعادت برسانند و خاطرنشان کرد: این مساله رسالت دانشجویان در حوزه دغدغه های اجتماعی را نیز افزایش می دهد زیرا این افراد طلایه داران تمدن جدید ایران اسلامی هستند.
فراهنگ ** ۹۱۸۷ ** ۱۰۷۱

استعداد تحصیلی مسیح خواه | هادی مسیح حواه | کلاس استعداد تحصیلی مسیح خواه | پاسخ سوالات استعداد تحصیلی دکتری 95
کنفرانس ملی آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی زبان آزمون دکتری - TOFEL IELTS
منابع آزمون زبان دکتری 95 - منابع زبان آزمون دکتری 95 - سوالات آزمون زبان دکتری MSRT(MCHE)، MHLE و EPT - سوالات رایگان زبان آزمون دکتری - فرهیختگان دانشگاه تهران کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع
کنفرانس بین المللی مدیریت ، اقتصاد و مهندسی صنایع کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین در مهندسی عمران معماری محیط زیست مدیریت شهری
چاپ کتاب - نشر کتاب - چاپ مقالات - نوشتن کتاب - سفارش کتاب - خرید کتاب - ارتقا رتبه اساتید دانشگاهی
چاپ پایان نامه‌ها چاپ تحقیقات تجارب و ارتقای اعتبار شغلی و تخصصی کتاب تبدیل کسب امتیاز در مصاحبه‌های پدیرش در مقطع کار‌شناسی ارشدو دکتری کسب امتیاز در مصاحبه‌ های شغلی مانند گزینش هیات علمی، کسب امتیاز در پذیرش تدریس در دانشگاه، ارتقاء اعتبار شغلی تالیف ترجمه و گردآوری توسط نویسنده - تعیین قطع تیراژ کتاب نویسنده و مشاوره انتشاراتی تایپ و صفحه آرایی - تخصیص شابک - ارسال کتاب به کتابخانه ملی جهت اخذ فیپا اخذ مجوز چاپ طراحی جلد کتاب نویسنده و مشاوره انتشاراتی - صحافی - کامل شدن پروسه چاپ کتاب ثبت نام به عنوان مولف مترجم، گردآورنده، در سیستم اطلاعاتی خانه کتاب شرکت در مصاحبه‌های پذیرش دانشگاه‌ها در مقاطع مختلف خدمات صدور گواهی با درج شابک اختصاصی کتاب