سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور جزئیات پذیرش دانشجوی دکتری در این دانشگاه را اعلام کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، محمدعلی ابراهیمی با اشاره به زمان بندی سازمان سنجش آموزش کشور برای اعلام نتایج ارزیابی تخصصی داوطلبان دکتری توسط دانشگاه ها گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه ها موظف هستند از دوم مردادماه با داوطلبانی که پذیرفته شده اند تماس بگیرند تا درصورت تمایل در بازه زمانی دوم تا یازدهم مردادماه، برای دادن تعهد به دانشگاه مذکور مراجعه کنند.
وی افزود: از دوازدهم یا سیزدهم مردادماه دانشگاه ها می توانند اسامی داوطلبانی که پذیرفته شده اند را در سایت وزارت علوم ثبت کنند.
چنانچه داوطلبی به چند دانشگاه تعهد داده باشد در اولین دانشگاهی که مشخصات داوطلب را در سایت وزارت علوم درج کرده باشد پذیرفته خواهد شد.
رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور در مورد نحوه اطلاع رسانی به داوطلبانی که در این دانشگاه پذیرفته شده اند، توضیح داد: دانشگاه پیام نور از طریق تماس تلفنی به داوطلبان اطلاع می دهد که در این دانشگاه پذیرفته شده و باید برای دادن تعهد به دانشگاه پیام نور مراجعه کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ابراهیمی، از مراجعه حدود دو هزار و ۳۰۰ داوطلب برای انجام ارزیابی تخصصی به دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش دکتری در دانشگاه پیام نور بیش از ۳۰۰ نفر است.