سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد از بررسی منابع مالی تمامی واحد‌های این دانشگاه و ارائه تسهیلات به دانشجویان خبر داد.

ذاکر مدیر کل صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به تمامی دانشجویان متقاضی دریافت تسهیلات دانشجویی بدون هیچ قید و شرطی تسهیلات ویژه ای ارائه می دهد.
وی ادامه داد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تمامی منابع صندوق رفاه واحد های دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود هر واحد چه میزانی از منابع صندوق خود را صرف ارائه تسهیلات کرده اند.
ذاکر تاکید کرد: اگر واحدی منابع صندوق رفاه خود را مصرف نکرده باشد حتما به واحد اصلی گزارش می شود و مورد پیگیری قرار می‌گیرد که خوشبختانه تا کنون چنین موردی در خصوص عدم مصرف منابع مالی وجود نداشته است.
مدیر کل صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد در پایان گفت: دانشجویان برای دریافت این تسهیلات باید ضامن داشته باشند در غیر این صورت تسهیلات تعلق نمی‌گیرد که این موضوع را در جهت مشکل دانشگاه در ارائه وام و تسهیلات تلقی می کنند.
انتهای پیام /