سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش از قدردانی این سازمان از تمام دستگاه‌های همکار در امر برگزاری آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ خبر داد.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از کلیه دستگاههای اجرایی که سازمان سنجش آموزش کشور را در مراحل مختلف برگزاری آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ و ایفای هرچه نیکوتر این وظیفه عظیم یاری کردند کمال تشکر را داریم. 
 
وی افزود: آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ در گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر، علوم تجربی و زبانهای خارجی به ترتیب در صبح و بعدازظهر روزهای پنج‌شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۵ در ۳۶۹ شهرستان و بخش مختلف کشور در ۴۶۷ حوزه امتحانی و هم چنین ۱۹ کشور خارجی در ۲۳ حوزه امتحانی خارج از کشور برگزار شد.
 
توکلی تصریح کرد: براساس گزارشات رسیده از حوزه‌های مربوط این آزمون با نظم، کیفیت مطلوب و امنیت کامل و مطابق برنامه زمانی پیش‌بینی شده، برگزار شده است. 
مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: این سازمان از زحمات صادقانه کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت آموزش وپرورش ،وزارت بهداشت، سازمانها و ارگانهایی که به نحوی در ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری سال ۹۵ همکاری کردند، صادقانه قدردانی و توفیق روزافزون را  از درگاه احدیت خواستار است.