سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون عمرانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: احداث و بهره برداری سه پروژه عظیم و مهم در دستور کار واحد عمرانی دانشگاه بین‌الملل قرار دارد که موجب شده تا این واحد تابستان پرکاری را پیش رو داشته باشد.

محمد مهدی سنماری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: احداث پروژه دانشکده معماری و شهرسازی که در سال ۸۸ کلید خورده تاکنون به بهره برداری نرسیده است. این پروژه با زیر بنای ۷۰۰۰متر مربع و در غرب سازمان مرکزی دانشگاه در حال اجرا است.

وی یادآورشد: اجرای این پروژه در سال گذشته با  20 درصد پیشرفت متوقف شده بود که در سال جاری روند اجرایی این پروژه به ۶۰ درصد رسیده است.

معاون عمرانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: هزینه‌ی تکمیلی برای این پروژه به میزان ۱۰ میلیارد تومان  برآورد شده است و پیش بینی شده است که در سال  96 این پروژه به بهره برداری برسد.
 

احداث مرکز تحقیقات دانشکده علوم اسلامی

معاون عمرانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده تا دانشکده علوم تحقیقات با متراژ ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان در این دانشگاه تاسیس شود، احداث این پروژه به تازگی آغاز و روند اجرایی این پروژه و بهره‌برداری از آن ۱۸ ماهه پیش بینی شده است.

سنماری یادآور شد: فعالیت‌های حوزه‌ی علوم اسلامی تاکنون در دانشکده علوم پایه صورت می‌گرفت که با احداث این دانشکده فعالیت ها و کلاس‌های علوم اسلامی با رشته‌های مختلف در این دانشکده برگزار خواهد شد.
 

احداث سالن چند منظوره

معاون عمرانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در پایان گفت: سالن چند منظوره با دو طبقه و با زیر بنای ۱۵۰۰متر مربع است که اجرای این پروژه از دو ماه پیش آغاز و پایان شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید  که  طبقه اول این سالن مختص به مرکز رشد و طبقه دوم به کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویان اختصاص دارد و فعالیت‌های دانشجویی در طبقه دوم انجام می گیرد.